12 września 2018 08:08 | Aktualności

Wakacyjne wspomnienia kl. I a

Pierwszy dzwonek już za nami. Rozpoczął się czas nauki, zdobywania nowej wiedzy i wspólnej zabawy. Progi naszej szkoły  po raz pierwszy przekroczyli uczniowie klasy 1a. Dla nich rozpoczął się nowy etap życia. Pełni ciekawości, jak to będzie                  w szkole, codziennie rano z uśmiechniętymi buziami i kolorowymi plecakami spotykają się z wychowawczynią w swojej sali. Pierwszy tydzień minął im na wzajemnym poznaniu się, zwiedzaniu szkoły i wdrażaniu się do roli ucznia. Oczywiście nie zabrakło wspólnych opowieści i wspomnień i na temat minionych wakacji. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała wakacyjnym wspomnieniom. Uczniowie przynieśli do szkoły piękne pamiątki, zdjęcia oraz wykonali plakaty „Moje wakacyjne wspomnienia”. Dzięki nim  w klasie powstał kącik wakacyjnych wspomnień.