16 czerwca 2018 18:20 | Aktualności

Odwiedziny dzieci w zakładzie opiekuńczo - leczniczym w Piszkowicach

Wczoraj kochani ❤️odwiedziliśmy  dzieci z zakładu opiekuńczo - leczniczego w Piszkowicach.
W naszej szkole od kilku tygodni zbierane były środki higieniczne, które zostały przekazane chorym dzieciom. Aby osłodzić im ten dzień obdarowaliśmy ich słodyczami. Uczniowie z naszej szkoły dali pokaz swoich umiejętności w zorganizowanym „Mam Talent”. Ta atrakcja bardzo im się spodobała więc dołączyli do wspólnej zabawy. Zostaliśmy bardzo miłe przyjęci przez dzieci i od samego początku mogliśmy dostrzec uśmiechy na ich buźkach. Podczas  odwiedzin mieliśmy czas ,aby porozmawiać z nimi, poprzytulać ich, pogłaskać i dać im cząstkę siebie. Wizyta wywołała u nas ogromne wzruszenie, a także  skłoniła nas do głębokich przemyśleń. Nie możemy doczekać się już kolejnej wizyt.