25 marca 2018 21:05 | Aktualności

,,Drzwi Otwarte'' szkoły

W piątek 23 marca 2018 r. nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej im. Wł. St. Reymonta w Kłodzku zorganizowali kolejny raz „Drzwi Otwarte” szkoły dla przyszłych uczniów i ich rodziców.

Pan dyrektor Krzysztof Szkudlarek po przywitaniu przybyłych gości przedstawił ofertę edukacyjną szkoły oraz zasady dotyczące rekrutacji na kolejny rok szkolny. Następnie wyświetlono krótki film reklamujący szkołę oraz przedstawiono  program artystyczny pt. „O zdrowiu na poważnie i na wesoło”, w którym uczniowie zaprezentowali talenty recytatorskie, wokalne i taneczne.

W drugiej części spotkania uczniowie i ich rodzice mogli zwiedzić szkołę, zapoznając się z jej bazą lokalową  lub uczestnicząc w warsztatach nawiązujących tematycznie do hasła  „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Na dzieci czekało wiele atrakcji podczas warsztatów: wielkanocnych i fitness dla najmłodszych, matematycznych „Rusz głową”, pikniku naukowego z chemii i fizyki, prozdrowotnych z biologii i geografii, „Smakowitego czytania” w bibliotece szkolnej, językowych, pierwszej pomocy oraz „Czasu kodowania” w sali informatycznej. Przybyli goście bardzo chętnie uczestniczyli we wszystkich zajęciach.

W szkolnej kawiarence rodzice przyszłych uczniów mogli porozmawiać indywidualnie z dyrekcją, nauczycielami i pedagogiem szkolnym w celu zapoznania się z zasadami funkcjonowania szkoły, świetlicy, stołówki szkolnej, monitoringu oraz planami przebudowy szkoły.

Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za przybycie, duże zainteresowanie pracą naszej szkoły, miłe spotkanie i wspólnie spędzony czas!

To był wyjątkowy dzień, pełen wrażeń!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Drzwi Otwarte szkoły 2018