22 grudnia 2017 17:43 | Aktualności

Dwujęzyczny Angielsko-Niemiecki Konkurs Mikołajkowy - 2017

mikolaj2017.jpg21 grudnia 2017r. w naszej szkole odbył się Dwujęzyczny Angielsko-Niemiecki Konkurs Mikołajkowy dla uczniów klas III Gimnazjum. W świątecznie udekorowanej sali, trzyosobowe drużyny zmagały się z 8 zadaniami o tematyce świątecznej, mikołajkowej oraz zimowej. Atmosfera w trakcie konkursu była bardzo świąteczna w tle rozbrzmiewały kolędy a w sali unosił się zapach pierników i mandarynek.

Zabawy językowe wygrała drużyna z klasy 3a o nazwie Elves /Elfen w składzie: Weronika Zielińska, Jakub Lewandowski, Wojciech Wejcht. Drugie miejsce zajęła drużyna z klasy 3d o nazwie Angels/Engel w składzie: Julia Kuc, Wiktoria Wojewoda, Justyna Woźniak. Trzecie miejsce zdobyła drużyna z klasy 3c o nazwie Reindeers/Rentiere w składzie: Agata Janowicz, Agnieszka Janowicz, Hubert Gałęski.

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy oprócz dyplomów za udział otrzymali także drobne upominki językowe.

Zarówno uczniowie jak i opiekunowie wyszli z konkursu z uśmiechem na twarzy.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy zdrowej rywalizacji i udanej zabawy.

Organizatorzy:

Magdalena Gałęska, Agnieszka Żabińska, Lidia Krajewska,