Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta

KONKURS WIEDZY O REGIONIE

Konkursu wiedzy o regionie

- „ Ziemia Kłodzka – Moja Mała Ojczyzna”-

05 maja w auli szkoły odbyła się kolejna XVII –  edycja konkursu wiedzy o regionie. Konkurs  organizowany jest z myślą o propagowaniu wiedzy o Ziemi Kłodzkiej, jej środowisku, historii, dziedzictwie kulturowym i samorządzie lokalnym. O laur zwycięstwa rywalizowali uczniowie klas trzecich, a dopingowali ich uczniowie klas młodszych. Zmagania uczestników poprzedziły projekty edukacyjne klas drugich, tematycznie związane z konkursem,  które stanowiły cenne źródło informacji i materiał powtórzeniowy dla uczestników.  Uczniowie wykazali się dużą wiedzą, a zacięta rywalizacja wyłoniła zwycięzców.

•   Mateusz Włosek – kl. III c –  I miejsce
  •   Karolina Wcisło – kl. III a –  II miejsce