30 kwietnia 2017 17:55 | Aktualności

Jesteśmy aktywni dla Marty - kolejna zbiórka publiczna.

W dniach 28-29. kwietnia nasi wspaniali wolontariusze przeprowadzili kolejną zbiórkę pieniędzy dla Marty w ramach trwającej wciąż akcji Szkolnego Koła Inicjatyw Młodzieżowych "Pomagam, bo mogę".

Tym razem kwestowaliśmy w E.Leclerc w Kłodzku w piątek w godzinach popołudniowych oraz w sobotę. W zbiórce wzięło udział 28 uczniów naszej szkoły, 7 uczniów z Zespołu Szkół Niepublicznych w Żelaźnie i 1 uczeń ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Kłodzku. Nad prawidłowym przebiegiem zbiórki i nad wolontariuszami czuwało 10 wspaniałych nauczycieli naszej szkoły. Wszystkim, którzy ten wolny czas trwającego długiego weekendu poświęcili tak słusznej sprawie, jaką jest wsparcie w leczeniu naszej absolwentki, w imieniu organizatorów serdecznie dziękuję. Wyrazy podziękowania kieruję też do wszystkich, którzy przychylnie odnieśli się do naszej akcji i w miarę swoich możliwości wsparli ją wrzucając pieniądze do puszek. W sposób szczególny dziękuję dyrekcji E.Leclerc za umożliwienie przeprowadzenia tej zbiórki oraz przekazanie fantów na koncert. M.L.