Czytanie jest OK - klasa 3e

W ramach projektu „CZYTANIE JEST OK”, realizowanego w naszej szkole w roku szkolnym 2017/2018, chętni uczniowieimg_20171009_081854ajpg [150x113] naszej klasy, pod czujnym okiem wychowawcy, regularnie na godzinie wychowawczej czytali przez 10-15 minut wybrana przez siebie książkę. Wspólnie  zdecydowaliśmy się na lekturę „SKĄPIEC”. Również uczennice z naszej klasy przygotowały kącik czytelniczy, gdzie regularnie zamieszczały krótkie informacje na temat przeczytanych przez siebie książek. Powyższe działania maja skłonić pozostałych uczniów, nie tylko z klasy, ale również ze szkoły, do sięgnięcie po ciekawą książkę. Mamy nadzieję, że propagowana w naszej szkole akcja pokaże wszystkim uczniom wyższość literatury nad grami komputerowymi.

Uczniowie klasy III e Uśmiech

Czytanie jest OK - klasa 3e