Czytanie jest OK - klasa 7a

3 listopada 2017 roku obchodziliśmy Dzień Książki i Biblioteki. Nasza klasa bardzo zaangażowała się by, jak najlepiej wszystko przygotować. Przyozdobiliśmy nasze drzwi w motyw z książki ,,Alicja w Krainie Czarów''. Pojawił się również na nich plakat z kotem z Cheshire, a pod nim napis ,,Nie jestem szalony. Po prostu moja rzeczywistość jest inna niż twoja''.

Aby wesprzeć akcję promowania czytelnictwa w naszej szkole, przygotowaliśmy również gazetkę ,,Czytanie jest OK!''. Pojawiły się na niej takie książki jak ,,Harry Potter'' (którą serdecznie polecamy), ale również lektura ,,Tomek w krainie kangurów''.

Umieściliśmy również plakat z napisem  ,,Książka jest marzeniem, które trzymasz w dłoni''. Mamy nadzieję, że nasza gazetka zachęci do czytania książek.

Pozdrawiamy, uczniowie klasy 7a!