Konkurs Poezji Niemieckojęzycznej

Spotkanie z poezją!

W piątek 09.10.2015r. w Muzeum Ziemi Kłodzkiej odbył się Konkurs Poezji Niemieckojęzycznej w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice  z klas trzecich, które przedstawiły oryginalne wiersze niemieckiej poezji współczesnej. Dziewczyny wykazały się bardzo  dobrą znajomością języka niemieckiego. Spotkanie z niemiecką poezją okazało się dla dwóch uczennic bardzo szczęśliwe. W kategorii szkół gimnazjalnych I miejsce zajęła Magdalena Kurowska z kl. 3c, natomiast III miejsce Weronika Sumera z kl. 3a.

Uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Magdalena Gałęska i Małgorzata Roch

(nauczycielki języka niemieckiego)