Krasiejów - Jurapark IX 2015r.

Dnia 22 września 2015 grupa uczniów klas 1c, 3d i 3f wybraliśmy się   na wycieczkę śladami prehistorii do Krasiejowa. Gdy wysiedliśmy z autokaru naszym oczom ukazał się w pełnej krasie Jurapark . Początek naszej wędrówki w przeszłość rozpoczął się w Parku Nauki  i Rozrywki gdzie otrzymaliśmy  kaski z okularami 3d, które musieliśmy nosić podczas „podróży” statkiem kosmicznym! Tam w bardzo ciekawy sposób poznaliśmy historię ewolucji człowieka oraz dowiedzieliśmy się czym zajmował się człowiek prehistoryczny. Zmęczeni tak wyczerpującym zwiedzaniem poszliśmy na pyszny obiadek. Następnie udaliśmy się do Tunelu Czasu gdzie siedząc w jadącym wagoniku, oglądając film poznaliśmy historię wszechświata w pigułce. Dalej udaliśmy się do Juraparku, w którym widzieliśmy bardzo dużo dinozaurów. Wszyscy byli bardzo zainteresowani informacjami o nich. Zmęczeni, ale i ciekawi wiedzy udaliśmy się do prehistorycznego oceanarium gdzie doznaliśmy niesamowitych wrażeń podróżując batyskafem wśród prehistorycznych stworzeń morskich. Następnie udaliśmy się ku uciesze wszystkich do wesołego miasteczka. Niestety co dobre szybko się kończy i musieliśmy wrócić  do Kłodzka :)

Krasiejów