Rekrutacja do szkoły podstawowej

Informacja na temat zapisów dzieci do oddziału przedszkolnego, klas pierwszych oraz do  klas od drugiej do ósmej Szkoły Podstawowej im. Wł. St. Reymonta w Kłodzku, ul. Traugutta 1a na rok szkolny 2019/2020.

• Dokumenty do pobrania w zakładce „Rekrutacja do szkoły podstawowej” lub w sekretariacie szkoły w godzinach od 730 do 1500.
  • Do obwodu Szkoły Podstawowej im. Wł. St. Reymonta należą miejscowości: Boguszyn, Gołogłowy, Ławica, Morzyszów, Podtynie, Stary Wielisław,  Ścinawica i Wojciechowice.
  • O przyjęciu dziecka spoza obwodu do klasy starszej decydować będzie liczba wolnych miejsc, a przy tworzeniu nowej klasy odpowiednia liczba chętnych.

Szczegółowe informacje o zapisach można uzyskać w sekretariacie szkoły.

Zgłoszenia, wnioski i podania będą przyjmowane w sekretariacie szkoły od 01 marca 2019 roku